Szybkie zapytanie

Wyślij zapytanie o ofertę do wybranych magazynów, kliknij aby dodać magazyny do listy.

Wybrane magazyny:
Brak wybranych magazynów.
(m2) (m2)

Wyszukaj magazyn według

Czynsz (€ /m2/Miesiąc)

-

Rozloha skladu (m2)

-

Koszt wynajmu stanowiska pracy (db)

-

Liczba stacji roboczych

Wiadomości z rynku magazynowego

LPP rośnie w Pruszczu

POLSKA Na dobudowanej części centrum dystrybucyjnego LPP w Pruszczu Gdańskim zawisła wiecha, Dekpol, wykonawca projektu, rozpoczął prace wykończeniowe powierzchni biurowych obiektu.

Więcej »

Rośnie centrum logistyczne Hillwood Marki

POLSKA Hillwood rozbudowuje centrum logistyczne w Markach pod Warszawą. Najnowsza inwestycja to budynek o powierzchni 5,6 tys. mkw. dla firmy Alcomex, producenta sprężyn skrętnych do drzwi podnoszonych w zastosowaniach przemysłowych i mieszkaniowych. Hillwood planuje dalszy rozwój centrum logistycznego.

Więcej »

Start ponad 62 500 m kw. Panattoni Park Toruń II

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie, inwestuje w kujawsko-pomorskim. Już w lipcu ruszy budowa Panattoni Park Toruń II o powierzchni ponad 62 500 m kw. Toruńskie centrum dystrybucyjne zostanie oddane do użytku już w I kwartale 2020 r.

Więcej »

7R powiększa zespół i rozwija dział Capital Markets

Tomasz Kostrzewa dołączył do 7R na stanowisku Associate Director.

Więcej »

Grupa Arteria S.A. rozwija się w Błoniu

Grupa Arteria S.A. wkrótce powiększy swój magazyn w parku P3 Błonie. Arteria Document Solutions, należąca do grupy, wynajęła prawie 3 tys. mkw. dodatkowej powierzchni magazynowej. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Więcej »

SEGRO kupuje 7R Park Wrocław

Warszawa, 18 czerwca 2019 – SEGRO, działając w imieniu SELP, sfinalizowało transakcję zakupu parku magazynowego 7R Park Wrocław, w Biskupicach. W efekcie, SEGRO podwoiło swoje portfolio powierzchni w jednym z kluczowych hubów logistycznych w kraju.

Więcej »

Eiffage: nowa hala dla Volkswagen Poznań w Antoninku

Konsorcjum spółek Eiffage w Polsce zakończyło w Antoninku pod Poznaniem budowę hali logistycznej na zlecenie Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Więcej »

AXI IMMO doradcą MIG – nowe centrum dystrybucyjne myBOX Logistics w Kielcach

MyBOX Logistics, część Marketing Investment Group (MIG) działająca na rynkach obuwia i odzieży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, wynajęła powierzchnię magazynową i biurową w Kielcach. Firma AXI IMMO doradzała Marketing Investment Group na wszystkich etapach przygotowania inwestycji BTS. Do nowej nieruchomości o powierzchni ponad 22 tys. mkw. realizowanej przez dewelopera 7R myBox Logistics wprowadzi się pod koniec roku.

Więcej »