Pierwszy etap 7R Park Kielce obejmował budowę dwóch hal o łącznej powierzchni ponad 40 000 mkw. Obecnie zakończono rozbudowę hali nr 2 o kolejne blisko 32 000 mkw. Powierzchnia GLA kompleksu po rozbudowie wyniesie ponad 72 000 mkw.

Główny najemca kompleksu, myBOX Logistics (firma jest częścią Marketing Investment Group, właściciela i dystrybutora takich marek jak JD Sport, Sizeer, 50 Style, Timberland, Symbiosis, New Era, Ellesse czy Umbro), zdecydował się na wynajęcie dodatkowej powierzchni w rozbudowanej hali. Zajmie ona ponad 30 800 m2.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z 7R i cieszymy się z wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej w 7R Park Kielce. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze lepiej obsługiwać naszych klientów i zwiększyć naszą efektywność w działaniach logistycznych. Wierzę, że współpraca z 7R przyczyni się do dalszego rozwoju naszego biznesu" - stwierdza Dariusz Maj, Dyrektor Centrum Dystrybucyjnego w myBOX Logistics.

"Relacje z naszymi najemcami są dla nas niezwykle ważne. Cieszymy się, że myBOX Logistics zdecydował się na rozszerzenie swojej działalności w naszym parku. Mamy nadzieję, że to nie jest ich ostatnie słowo i życzymy im dalszych sukcesów" - mówi Joanna Ociepka-Wojciechowska, Regional Leasing Director w 7R i dodaje - "7R Park Kielce, dzięki swojej lokalizacji i elastycznym opcjom aranżacji powierzchni, jest doskonałą lokalizacją zarówno dla operacji magazynowych, jak i logistycznych."

7R Park Kielce znajduje się w Chęcinach, zaledwie 13 km od centrum Kielc oraz w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 762 i drogi ekspresowej S7 (węzeł Kielce Południe). Lokalizacja i dostęp do kluczowej infrastruktury drogowej zapewniają również szybkie połączenie z Międzynarodowym Portem Lotniczym im. Jana Pawła II w Krakowie, zapewniając zarówno obecnym, jak i przyszłym najemcom kompleksową bazę kanałów logistycznych i transportowych.

W parku powstały domki dla owadów, a deweloper zadbał również o zieleń. Kompleks będzie posiadał certyfikat ekologiczny BREEAM. Generalnym wykonawcą całego kompleksu jest firma Kajima Poland.

Źródło:property-forum.eu