CHCESZ WYNAJĄĆ MAGAZYN?

36
Wyniki
4 kiválasztva
- m2
- €/m2

Nie masz czasu na długie poszukiwanie magazynu?

Polecany magazyn

Centrum Logistyczne w Poznaniu to nowoczesne centrum dystrybucyjne o łącznej powierzchni ponad 50 000 m² przeznaczonej na magazyny. Centrum oferuje gotowe powierzchnie magazynowe...

Zapytaj eksperta

Zapisz się do naszego Newslettera!

Magazyny info

magazynyinfo.pl

ALEXANDRU CRISTEA

Napisz do mnie

Office Market News

www.europaproperty.com

CRAIG SMITH

Napisz do mnie

LPP rośnie w Pruszczu

POLSKA Na dobudowanej części centrum dystrybucyjnego LPP w Pruszczu Gdańskim zawisła wiecha, Dekpol, wykonawca projektu, rozpoczął prace wykończeniowe powierzchni biurowych obiektu.

Więcej »

Rośnie centrum logistyczne Hillwood Marki

POLSKA Hillwood rozbudowuje centrum logistyczne w Markach pod Warszawą. Najnowsza inwestycja to budynek o powierzchni 5,6 tys. mkw. dla firmy Alcomex, producenta sprężyn skrętnych do drzwi podnoszonych w zastosowaniach przemysłowych i mieszkaniowych. Hillwood planuje dalszy rozwój centrum logistycznego.

Więcej »

Start ponad 62 500 m kw. Panattoni Park Toruń II

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie, inwestuje w kujawsko-pomorskim. Już w lipcu ruszy budowa Panattoni Park Toruń II o powierzchni ponad 62 500 m kw. Toruńskie centrum dystrybucyjne zostanie oddane do użytku już w I kwartale 2020 r.

Więcej »

7R powiększa zespół i rozwija dział Capital Markets

Tomasz Kostrzewa dołączył do 7R na stanowisku Associate Director.

Więcej »

Grupa Arteria S.A. rozwija się w Błoniu

Grupa Arteria S.A. wkrótce powiększy swój magazyn w parku P3 Błonie. Arteria Document Solutions, należąca do grupy, wynajęła prawie 3 tys. mkw. dodatkowej powierzchni magazynowej. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Więcej »

Firmy związane z rynkiem magazynowym

Baza wiedzy na temat rynku magazynowego

Co powinieneś wiedzieć zanim wybierzesz magazyn

Rodzaje transacji magazynowych

Występują dwa rodzaje transakcji magazynowych: wynajem i sprzedaż.

Więcej »

Jak dodać dane dotyczące mojego magazynu?

Dane dotyczące obiektu można dodać korzystając z Panelu Administracyjnego, klikając na ikonkę “Dodaj magazyn”.

Więcej »

Magazyny kategorii D

Pomieszczenia nie specjalnie przeznaczone do przechowywania. Mogą być piwnice, garaże i inne odrębne nie ogrzewane budynki. Takie magazyny to zwykle domy, które nie wymagają szczegółowego przechowywania, twardy wobec wpływów zewnętrznych, na przykład materiałów łatwopalnych. Takie magazyny nie są remontowane, ale używane w stanie, w jakim znajdują się już, ponieważ koszty modernizacji mogą być wyższe niż w przypadku budowy nowego magazynu. Nie oferują ochrony. - Obiekty podziemne czy "obrony cywilnej" , nieogrzewane pomieszczenia przemysłowe lub hangary - Parking i miejsca dla ciężkich pojazdów (opcjonalne) - Alarmowe oraz automatyczne systemy gaśnicze (opcjonalne) - System wentylacyjny (opcja) - Telekomunikacja (opcjonalnie) - Ogrodzony, strzeżony (opcjonalnie)

Więcej »

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW