Firma ProgressiveBG podpisała umowę z MLP Group S.A. na wynajem ok. 2500 mkw. nowoczesnej powierzchni, z tego na cele magazynowe przeznaczone będzie ok. 2300 mkw., a resztę stanowić będzie część biurowo-socjalna. Hala zostanie w pełni dostosowana do indywidualnych wymagań i potrzeb najemcy. Ponadto zgodnie ze standardem spółki obiekt zostanie w całości objęty certyfikacją BREEAM.

Przekazanie gotowego obiektu zaplanowane jest na sierpień 2021 r.

Sklep internetowy Fabryka Form (obsługiwany przez firmę ProgressiveBG) istnieje na rynku polskim od 2005 roku. Oferuje piękne i funkcjonalne produkty światowej sławy projektantów, oryginalne dodatki do salonów, skandynawskie wzornictwo w najlepszym stylu, nowoczesne, minimalistyczne projekty ze stali nierdzewnej oraz niepowtarzalne lampy włoskich producentów. Najlepsza jakość produktów, najwyższa kultura obsługi, szybka dostawa i satysfakcja klienta to główne cele FF.

W ostatnim czasie popyt na powierzchnie magazynowe utrzumuje się na wysokim poziomie, a nasz projekt MLP Pruszków II cieszy się ogromną popularnością wśród obecnych, jak i potencjalnych klientów. Dlatego nie obawialiśmy się budowy powierzchni spekulacyjnej w tym centrum. Dzięki takiemu podejściu byliśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nowego najemcy, który otrzyma obiekt dostosowany do jego indywidualnych potrzeb w krótkim czasie. Jestem przekonany, że tak doskonale rozpoczęta współpraca jest gwarantem długoterminowej relacji naszych spółek na przyszłość – powiedziałTomasz Pietrzak, Senior Leasing Manager w MLP Group S.A.

Projekt MLP Pruszków II to nowoczesne centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Jest to największy kompleks w regionie, którego docelowa powierzchnia najmu to 359 tys. mkw. Dzięki elastycznemu podejściu do indywidualnych potrzeb najemców, centrum jest w stanie sprostać wymaganiom klientów z różnych branż. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej.

 

Źródło: mlpgroup.com