Global Reach Logistics współpracuje z europejskimi firmami kurierskimi, tworząc rozwiązania dla e-commerce – od momentu odbioru towaru, poprzez kompletowanie, pakowanie i wysyłkę. Przed rokiem Prologis wsparł najemcę również w działalności operacyjnej w magazynie – w ramach platformy Prologis Essential MarketPlace obiekt wyposażono w oświetlenie LED oraz odpowiednio skonfigurowane wózki widłowe, podnośniki i wózki paletowe.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zdecydowaliśmy się wynająć dwukrotnie większą przestrzeń niż dotychczas, która, podobnie jak poprzedni magazyn, zostanie w pełni dostosowana do naszych wymagań – komentuje Harry Johnson, dyrektor sprzedaży i marketingu z Global Reach Logistyka.

Nasza platforma Essential MarketPlace znacznie ułatwia dostosowanie magazynu do indywidualnych potrzeb klientów – poprzez skonfigurowanie i przygotowanie kluczowego wyposażenia operacyjnego magazynu – zapewnia Michał Czarnecki, vice president, head of capital deployment & leasing Prologis w Polsce.