Ponad 3,7 tys. mkw. powierzchni magazynowej pomieści szeroką gamę produktów dla psów i kotów, a ponad 340 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej zapewni komfortowe warunki pracy dla zespołu John Dog Group.

Nowa lokalizacja to idealne miejsce dla firmy, która stawia na szybkość i jakość obsługi. Dogodne położenie w pobliżu drogi ekspresowej S11 i autostrady A2 gwarantuje sprawne dostawy do klientów w całej Polsce.

MLP Poznań West to nowoczesne centrum logistyczne, które spełnia najwyższe standardy zrównoważonego rozwoju. Certyfikacja BREEAM, panele fotowoltaiczne na dachach magazynów, wiaty na rowery, stacje ładowania samochodów elektrycznych i domki dla owadów - to tylko niektóre z rozwiązań, które mają na celu minimalizować wpływ centrum na środowisko.

"Nowa przestrzeń pozwoli nam na rozwijanie oferty i efektywniejsze zarządzanie rosnącym wolumenem zamówień. W rozwijającej się branży e-commerce, gdzie wymagania dotyczące szybkości i jakości obsługi stale rosną, nowa przestrzeń magazynowa umożliwi nam sprostanie wyzwaniom oraz dalsze usprawnianie naszych procesów logistycznych" - komentuje Renata Haraj, prezes zarządu John Dog Group.

MLP Poznań West to idealne miejsce dla firm, które szukają nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni magazynowo-biurowej w dogodnej lokalizacji. Centrum oferuje szeroki wachlarz usług dodatkowych, takich jak ochrona, monitoring, usługi sprzątające i serwisowe.

John Dog Group to jedna z czołowych firm działających na polskim rynku e-commerce w branży zoologicznej. Firma oferuje szeroką gamę produktów dla psów i kotów, w tym karmy, przysmaki, akcesoria i zabawki