Sean posiada ponad 12 letnie doświadczenie w sektorze inwestycyjnym na rynku nieruchomości komercyjnych, które budował pracując m.in. w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. W swojej karierze zaangażowany był w doradztwo przy największych transakcjach inwestycyjnych na rynku polskim oraz w regionie CEE. W ciągu ostatnich pięciu lat Sean obsługiwał projekty inwestycyjne warte ponad 3,5 miliarda euro, wśród których warto wymienić transakcje dotyczące takich budynków biurowych jak: Rondo 1, Metropolitan, Warsaw Financial Center, International Business Centre, Senator oraz portfolio budynków firmy Ghelamco. W ostatnim czasie Sean reprezentował fundusz Deutsche Asset & Wealth Management przy zakupie Starego Browaru oraz doradzał przy sprzedaży portfela nieruchomości FM Logistic w regionie CEE.

 

Sean jest związany z firmą CBRE od 2010 roku, ostatnio zajmował stanowisko Dyrektora w Dziale Rynków Kapitałowych. Poprzednio pracował przez 4 lata jako Agent ds. Inwestycji w firmie Cushman & Wakefield w Polsce, w której był odpowiedzialny za doradztwo przy sprzedaży i zakupie nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych.

 

Sean Doyle ukończył Uniwersytet w Exeter na kierunku Historii i Lingwistyki Stosowanej (Język Hiszpański i Francuski) oraz studia podyplomowe na kierunku Nieruchomości na Uniwersytecie Kingston w Wielkiej Brytanii. Jest również członkiem RICS – międzynarodowego stowarzyszenia rzeczoznawców majątkowych