Morska Agencja Gdynia zapewnia kompleksową obsługę transportu ładunków z dowolnego miejsca na świecie. Jej oferta skierowana jest również do klientów specjalizujących się w transporcie ładunków ponadgabarytowych, płynnych czy sypkich. Spółka ma magazyny w Panattoni Park Tricity East I i Panattoni Park Tricity East II. Podpisanie kontraktu z nowym klientem skutkowało koniecznością zabezpieczenia kolejnej powierzchni, znajdującej się w sąsiednim Panattoni Park Tricity East III. W transakcji najemcy doradzała firma Cresa.

Panattoni Park Tricity East III to hala magazynowa klasy A o łącznej powierzchni niemal 33 tys. mkw. Wydzielone jednostki odpowiadają potrzebom logistyki, dystrybucji, składowania czy lekkiej produkcji. Bliskość portu oraz trasy ekspresowej S7 gwarantuje sprawną dystrybucję w regionie i na rynku międzynarodowym.

Rozwój Morskiej Agencji Gdynia spowodował, że zarząd firmy podjął decyzję o zwiększeniu użytkowanej powierzchni magazynowej w Gdańsku. Dobra organizacja pozwoliła na sfinalizowanie transakcji w ciągu kilku dni – dziś najemca operuje już na wynajętej przestrzeni – opowiada Michał Rafałowicz, dyrektor Regionu Pomorskiego w firmie Cresa Polska.

Nasze plany na tym się nie kończą. Z pomocą Cresa Polska rozpatrujemy różne opcje na przyszłość – zapowiedziała Monika Urbaniak, dyrektor zarządzająca w Morskiej Agencji Gdynia.

Cresa jest firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców.