W powiększonym magazynie działać będzie również Arteria Logistics, kolejna ze spółek należących do notowanej na giełdzie Grupy Kapitałowej Arteria S.A. Jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie zarządzania logistyką dla urządzeń AGD RTV. Firma dysponuje siecią aut dostawczych oraz wykwalifikowanym zespołem mobilnych monterów. Posiada rozbudowane struktury lokalne oraz doświadczenie w serwisach lokalnych, a także zaawansowane rozwiązania technologiczne.

- Szybki wzrost liczby obsługiwanych klientów sprawił, że pilnie poszukiwaliśmy dodatkowej powierzchni w pobliżu naszej dotychczasowej siedziby. Błonie świetnie sprawdzają się jako nasz hub transportowy – mówi Tomasz Tyczyński, Prezes Zarządu w Arteria Logistics sp. z o.o.

P3 Błonie to park logistyczny zlokalizowany 27 km na zachód od Warszawy, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 92 z autostradą A2. W skład parku wchodzi 14 budynków. Właścicielem parku jest P3 Logistic Parks. Magazyn firmy Arteria po ekspansji będzie zajmował 7500 mkw. powierzchni magazynowej i 200 mkw. powierzchni biurowej.

- Wspieraliśmy grupę Arteria S.A. w procesie poszukiwania dodatkowej powierzchni. Rekomendowaliśmy przestrzeń w tym samym budynku i jak tylko się zwolniła, rozpoczęliśmy negocjacje z wynajmującym – mówi Jakub Kurek, Associate Director w Dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych w Cresa Polska.

 

 

Źródło: Cresa