Wraz z posiadanymi już 56 tys. mkw. posiadanych powierzchni magazynowych najnowsza inwestycja firmy pozwoli jej stworzyć w rejonie Łodzi swój główny magazynowy hub w Polsce.

 

- Decyzję o budowie nowego magazynu podjęliśmy w związku z rozwojem Leroy Merlin na polskim rynku. W Strykowie powstanie kolejne centrum logistyczne, z którego będziemy obsługiwać 48 wielkopowierzchniowych sklepów naszej sieci w Polsce. Inwestycja ta pozwoli nam w dalszym stopniu optymalizować łańcuch dostaw, a nasi klienci będą mieli jeszcze szybszy i lepszy dostęp do produktów Leroy Merlin. Dziękujemy przedstawicielom JLL za profesjonalne wsparcie i pomoc w wynegocjowaniu atrakcyjnych warunków najmu - mówi Michał Szkudlarek, dyrektor Supply Chain we francuskiej firmie.

 

- Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z tak znanym klientem jak Leroy Merlin. Kontrakt obejmujący 53 000 mkw. to największa nowa umowa najmu podpisana w tym roku na polskim rynku powierzchni magazynowo-przemysłowych - dodał Tomasz Mika, dyrektor Działu Powierzchni Magazynowo–Przemysłowych JLL w Polsce.