Budowa obiektu dla Martes Sport rozpocznie się w styczniu 2022 roku i potrwa dziewięć miesięcy. Budynek oferować będzie szereg udogodnień, między innymi zwiększoną do 10,6 m wysokość składowania na powierzchni około 8,2 tys. mkw. Posiadać będzie stacje do ładowania wózków na 20 stanowisk, a także układ doków dedykowany pod operacje najemcy. Nowy magazyn będzie przede wszystkim wzmocnieniem dla sprzedaży internetowej Martes Sport.

7R Beskid Park, 7R Beskid Park II i 7R BTS Beskid III to najbardziej wysunięte na południe kraju obiekty 7R. Ich atutem jest dobre skomunikowanie z regionem, a także bliskość do granic z Czechami i Słowacją. Uzupełniają naszą sieć magazynów na Śląsku. Co ważne, wciąż wzbogacamy ofertę 7R w tym regionie - podkreśla Maciej Krawiecki, head of leasing w 7R.

7R BTS Beskid III jest kompleksem magazynowo-logistycznym o powierzchni około 22 tys. mkw., zlokalizowanym na Śląsku w Czechowicach-Dziedzicach, przy drodze krajowej nr 1 łączącej północ Polski z południem. Zaletą inwestycji jest bliskość węzła Bielsko-Biała Komorowice.