Centrum logistyczne Prologis Park Sochaczew położone jest we wschodniej części Sochaczewa, przy trasie Warszawa-Poznań ‒ w odległości około 50 km od Warszawy. Właśnie doskonała lokalizacja, która zapewnia szybkie dotarcie do klientów oraz sprawną dystrybucję produktów na terenie całego kraju, była decydującym atutem obiektu.

- Dodatkowym atutem jest obecność naszego strategicznego partnera firmy P&G w tym samym parku. Dzięki temu czas odbioru towarów został skrócony do minimum, a w logistyce taka korzyść jest na wagę złota - dodał Krzysztof Gnoiński, dyrektor Logistyki i Zakupów, NAVO Orbico.

 

Prologis Park Sochaczew to centrum dystrybucyjne składające się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 100 tys. mkw. Park może zostać rozbudowany o kolejne 73 tys. mkw. Znajduje się na wschodnich krańcach Sochaczewa, tuż przy drodze krajowej E-30 (Warszawa-Berlin), 17 kilometrów od autostrady A2 i około 50 kilometrów na zachód od centrum Warszawy. Ponadto kompleks wyposażony jest w bocznicę kolejową połączoną z międzynarodową linią kolejową (Berlin-Moskwa).