CEVA Logistic Poland zajmie 7 290 mkw. powierzchni  w hali C, gdzie będzie świadczyć usługi logistyki kontraktowej. Firma ShadowLine na powierzchni 3 400 mkw. rozpocznie produkcję i konfekcjonowanie produktów osłon słonecznych w budowanej hali E . Będzie to już szósta firma produkcyjna na terenie parku magazynowo-produkcyjnego, w którym ponad połowa powierzchni jest przeznaczona pod produkcję.

Animex Food,s największa na polskim rynku firma mięsna specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego, drobiowego oraz przetworów mięsnych wprowadza się do hali A, gdzie zajmie 2 720 mkw.  IQ Metal Polska, duńska firma, która dostarcza metalowe komponenty i podzespoły do wielu gałęzi przemysłu oraz świadczy zintegrowane rozwiązania metalowe, wynajęła dodatkową powierzchnię 3 140 mkw.

Centrum logistyczne North-West Logistic Park usytuowane jest w południowo-wschodniej części Szczecina na 18 hektarach gruntu przy ulicy Kniewskiej. Składa się z czterech hal magazynowo-produkcyjnych o łącznej powierzchni 64 000 mkw. Pod koniec stycznia 2016 r. oddana zostanie 5 400 mkw. w nowej hali E, ponadto planowane są kolejne hale: F i G.

Inwestorem North-West Logistic Park w Szczecinie jest spółka North-West Logistic Park Sp. z o.o. należąca do grupy inwestycyjnej Waimea Holding S.A.