Zintegrowane działania w zakresie promocji, marketingu i zarządzania nieruchomościami nigdy nie były prostsze. Online Real Assets pomaga właścicielom nieruchomości lub ich przedstawicielom śledzić oraz maksymalizować zyski z ich aktywów, poprawiając w międzyczasie ich relacje z najemcami, udziałowcami i władzami.

Każdy właściciel nieruchomości stoi przed 3 krokami podczas prowadzenia swojego portfolio, a Online Real Assets są teraz w pełni obsługiwane za pomocą narzędzia PropTech w każdym z nich:

Po pierwsze, #FIND TENANT, muszą wprowadzić budynek na rynek. W erze cyfryzacji rynek jest wirtualnym miejscem, w którym spotykają się wszystkie potężne marki nieruchomości i ich klienci. Na tym rynku Twoja witryna jest Twoim wizerunkiem, więc Online Real Estate Assets pomaga nieruchomościom „ubrać się na sukces”, maksymalizując potencjał ich najlepszych atrybutów i radząc sobie z ich wadami, działając jak prawdziwy spin-lekarz. Spersonalizowane strony internetowe, usługi brandingowe i rebrandingowe, a także kampanie PR to tylko niektóre z narzędzi w bardzo rozbudowanym procesie makijażu.

Po drugie, #KEEP TENANTS, muszą zatrzymać najemców. Bycie efektywnym zarządcą swoich aktywów nie kończy się, gdy budynki są pełne. Twoi klienci są teraz Twoimi najemcami i mają specjalne potrzeby: przejrzystość w komunikacji, bezbłędne zarządzanie obiektem i poczucie wspólnoty. Tutaj, Online Real Assets wnosi wartość dodaną narzędzia nowej generacji, łącząc siły ze Spaceflow (https://spaceflow.io), aplikacją społecznościową dla szczęśliwych najemców, działającą jako wirtualne miejsce spotkań i codzienne dashboard dla wszystkich osób w nieruchomości: najemców i ich pracowników, właścicieli mieszkań na terenie osiedla, usługodawców i zarządców nieruchomości.

Wreszcie, #MANAGE TENANTS, zarządzający aktywami muszą maksymalizować zyski i dbać o zadowolenie akcjonariuszy. Dlatego firma Online Real Assets zdecydowała się zamknąć krąg oferowania usług cyfrowych 360⁰, nawiązując współpracę z Assetti (https://assetti.pro). Assetti działa jako cyfrowy towarzysz efektywnego zarządzającego aktywami, będąc w stanie zebrać wszystkie dane finansowe, prawne, handlowe i techniczne nieruchomości w swoim portfolio. Oprócz niezwykle przyjaznego, ale wysoce profesjonalnego interfejsu użytkownika, Assetti posiada wszystkie funkcje niezbędne do prowadzenia dobrego rejestru aktywów, wykrywania trendów, wad i możliwości, a także raportowania akcjonariuszom i władzom.

”Asseti to ostatnia część kręgu, teraz możemy pomóc właścicielom i zarządcom aktywów w znajdowaniu, utrzymywaniu i zarządzaniu ich najemcami i portfelami przy użyciu najnowszych narzędzi ProTech ”- mówi Vincent Vallois, współzałożyciel Online Real Assets. „Dzięki najnowszym i nagradzanym narzędziom PropTech jesteśmy w stanie w pełni zdigitalizować działalność na rynku nieruchomości i przenieść rynek Europy Środkowo-Wschodniej na wyższy poziom, odciążając graczy na rynku nieruchomości”.