Triumfatorem okazała się firma General Motors Manufacturing, której 10 czerwca 2014 r. na odbywającej się w Warszawie gali drugiej edycji nagród CEEMEA wręczono ich najwięcej. Raben Group, Hays Recruitment Worldwide, Rolls Royce Poland i ABB również zwyciężyły w więcej niż jednej kategorii.

General Motors Manufacturing, należąca do jednego z największych na świecie producentów samochodów firma, która wyraźnie zaznaczyła swoją obecność w zakresie produkcji i projektowania w Polsce i w pozostałych krajach europejskich, okazała się wielkim zwycięzcą imprezy, odbierając w trakcie gali cztery nagrody za swoją doskonałość w zakresie produkcji w takich kategoriach, jak „Zrównoważony rozwój i ochrona środowiska” oraz „Kontrola jakości”, a także w kategorii Producent Roku i Plant Manager dla pana Andrzeja Korpaka.

Ewald Raben z firmy Raben Management Services został w tym roku uznany za przemysłowego Profesjonalistę Roku, podczas gdy Raben Group otrzymała tytuł Dostawcy Roku w dziedzinie „Usługi logistyczne”.

Firma Hays, światowy lider w sektorze usług pośrednictwa pracy, odebrała tego wieczoru swoje pierwsze dwie nagrody w kategoriach Dostawca Roku w dziedzinie „Usługi profesjonalne” i „Usługi rekrutacji”.

Firma Rolls Royce Polska, producent światowej klasy urządzeń pokładowych i produktów sterowania ruchem, odebrała dwie nagrody w kategoriach „Projektowanie/zarządzanie cyklem życia wyrobów” oraz „Zarządzanie relacjami z klientem/obsługa klienta/zadowolenie klienta”.

Firma ABB, lider w zakresie w technologii dla energetyki i automatyki, które pozwalają klientom przemysłowym oraz zakładom użyteczności publicznej zwiększać efektywność przy minimalizowaniu oddziaływania na środowisko, także odebrała dwie nagrody – „Biznes i nauka” oraz Dostawca Roku w dziedzinie „Robotyka/automatyzacja”.

Wśród laureatów znalazły się również zajmująca się zarządzaniem obiektami firma Sodexo, Advantech Europe, lider w dostarczaniu sprawdzonych, a zarazem innowacyjnych produktów, usług i rozwiązań, ANDRITZ AG, wiodący globalny dostawca instalacji, wyposażenia i usług, Nexteer Automotive Poland, globalna firma zajmująca się sterowaniem i układami napędowymi, Zelmer, producent małego sprzętu gospodarstwa domowego, a także Flextronics International, wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań z obszaru zarządzania łańcuchem dostaw.

Nowością na tegorocznej ceremonii, podkreślającą siłę rozwijającego się w regionie sektora marek luksusowych, były nagrody Global Luxury Manufacturing Awards, stanowiące wyraz uznania dla sektora dóbr luksusowych z perspektywy produkcji, ze zwróceniem szczególnej uwagi na innowacyjność, jakość oraz ogólne wykonawstwo ekskluzywnych towarów i usług. Nagrody te przyznane zostały firmom IWC Schaffhausen, Maserati oraz Sunreef Yachts.

W imieniu naszych sponsorów, członków jury i uczestników chcemy pogratulować wszystkim zwycięzcom. Fundamenty pod przyszłoroczną imprezę, która zapewne zostanie zorganizowana z jeszcze większym rozmachem, zostały położone. Gala wręczenia trzeciej edycji nagród CEE Manufacturing Excellence Awards odbędzie się w dniach 17–18 czerwca 2015 r.

Info