P3 PIOTRKÓW

Zdjęcia
Mapa
Street View
97-306 Łódź, Wola Bykowska 31

Dostępna powierzchnia magazynowa:

57.954 m2

Informacje o budynku
Kategoria magazynu: Magazyny kategorii A
Status budynku: Istniejący
Całkowita powierzchnia magazynu: 498.768 m2
Dostępna powierzchnia magazynowa: 57.954 m2
Wskaźnik wynajętych powierzchni: 88%
Informacje finansowe
Min. okres wynajmu: 1 Miesiąc
Kalkulator »
Parking
Rodzaj parkingu Powierzchnia Opłata za parking
Centrum logistyczne P3 Piotrków znajduje się w niewielkiej miejscowości Wola Bykowska – oddalonej od Piotrkowa Trybunalskiego o 6 km. Jego dużą zaletą jest atrakcyjna lokalizacja. Magazyny umiejscowione są w bliskim sąsiedztwie dwóch bardzo istotnych szlaków komunikacyjnych a wyznaczają ją droga ekspresowa E67 (łącząca Warszawę z aglomeracją śląską) oraz autostrada A1 (łącząca południe i północ kraju). Bliskie sąsiedztwo magazynów z opisanymi trasami zapewnia firmom działającym w centrum logistycznym w pobliżu Łodzi doskonałe warunki komunikacyjne.
P3 Piotrków to nowoczesne centrum magazynowo-dystrybucyjne. Magazyny w pobliżu Łodzi należą do międzynarodowej firmy PointPark Properties, działającej w 15 krajach.

Na uwagę zasługuje imponująca wielkość powierzchni, jaką zajmują magazyny do wynajęcia w rejonie Łodzi oferowane przez P3 Piotrków. Magazyny znajdują się na działce o łącznej powierzchni aż 122 ha. Tak duży teren otwiera wiele możliwości jego zagospodarowania przez przyszłego właściciela w odniesieniu do rodzaju i wielkości hal magazynowych, czy działek mierzących od 5 000 mkw. do nawet 100 000 mkw.

Szybkie zapytanie

Wyślij zapytanie o ofertę do wybranych magazynów, kliknij aby dodać magazyny do listy.

Wybrane magazyny:
Brak wybranych magazynów.
(m2) (m2)

Wyszukaj magazyn według