Michał Białas posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej oraz w sektorze nieruchomości komercyjnych. Do 7R dołączył jesienią ubiegłego roku jako Head of Business Development. Jako nowy członek zarządu w 7R objął również stanowisko Chief Business Development Officer. Zarządza zespołami Development, Project Management i Leasing oraz odpowiada za rozwój nowych projektów.

"Michał to dynamiczny, kreatywny lider, a jednocześnie gracz zespołowy, który potrafi bardzo dobrze zarządzać, motywować i negocjować. Posiada szeroką wiedzę w świecie finansów i nieruchomości. Jesteśmy dumni, że 7R przyciąga najlepszych specjalistów, którzy chcą się rozwijać razem z naszą firmą" - mówi Tomasz Lubowiecki, Prezes Zarządu w 7R.

"7R to silna marka o ugruntowanej pozycji na rynku. Stanowimy zgrany zespół profesjonalistów, którzy są w stanie zapewnić partnerom najwyższej jakości rozwiązania w zakresie nieruchomości. 7R buduje magazyny, które spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania zarówno najemców, jak i inwestorów" - podkreśla Michał Białas.

Przed przyjściem do 7R Michał Białas przez 5 lat pracował w Accolade Group, gdzie zarządzając polskim oddziałem przyczynił się do dziesięciokrotnego wzrostu portfela. Był również członkiem zarządu funduszu Accolade, a wcześniej przez wiele lat pracował w banku Santander, w tym jako dyrektor ds. klientów korporacyjnych.

Prezesem i założycielem 7R jest Tomasz Lubowiecki. Oprócz Michała Białasa w skład zarządu wchodzą także Ryszard Gretkowski, wiceprezes zarządu; Christopher Zeuner, członek zarządu i dyrektor inwestycyjny oraz Tomasz Mika, członek zarządu i dyrektor finansowy.

Źródło:property-forum.eu