Prace przy budowie Parku Panattoni Szczecin przy ul. Kniewskiej zbliżają się do końca. Centrum produkcyjno-magazynowe ma powierzchnię 31 tys. mkw. Jednocześnie, na sąsiedniej działce przy ul. Lubczyńskiej, powstaje drugi tego typu obiekt wraz z biurowcem, których łączna powierzchnia wyniesie 40 tys. mkw. Wiadomo już, że jednym z najemców będzie międzynarodowy dostawca usług logistycznych.

Zakończenie prac przy Lubczyńskiej planowane jest na jesień 2022, a deweloperem obu obiektów jest Panattoni. Współpraca firmy z generalnym wykonawcą obejmuje około 600 tys. mkw. powierzchni logistycznych. Największą z realizacji jest Wrocław Campus 39. Pozostałe obiekty znajdują się m.in. w Legnicy czy Wałbrzychu.

Atlas Ward Polska specjalizuje się w budowie parków logistycznych, hal magazynowych, zakładów produkcyjnych, obiektów biurowych i handlowo-usługowych. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, a jej oddziały zlokalizowane są w Krakowie, Szczecinie i Poznaniu. W ciągu 23 lat działalności zrealizowała ponad 730 inwestycji o łącznej powierzchni przekraczającej 4,7 mln mkw. Wśród klientów Atlas Ward Polska znajdują się m.in. Panattoni, Bridgestone, P3 Logistic Parks, Dino Polska, MLP czy Hillwood.