Deweloper rozbudowuje Panattoni Park Tychy, aby finalnie inwestycja osiągnęła 80 tys. mkw. W realizowanym kompleksie 23 150 mkw. wynajęły grupa Tiberina i U-Form.

Specjalnością U-Form firmy jest produkcja komponentów aluminiowych dla pojazdów osobowych przy wykorzystaniu innowacyjnego procesu technologicznego. Firma rozpoczyna działalność w Polsce i wybrała tyski kompleks na swoją pierwszą lokalizację. Przedsiębiorstwo wejdzie do parku w IV kwartale 2021 roku. Najemcę reprezentowała firma Cresa Polska.

Do Panattoni Park Tychy wejdzie również polska grupa Nodium, która zajmie 15,3 tys. mkw. Firma jest właścicielem dwóch platform online – sport.shop.pl – jednego z największych sportowych sklepów internetowych w Polsce oraz nodik.pl z asortymentem dziecięcym. Firma skonsolidowała, a także powiększyła swoją dotychczasową powierzchnię magazynową.

Panattoni Park Tychy to kompleks dwóch budynków o planowanej powierzchni około 80 tys. mkw. Inwestycja położona jest 5 km od autostrady A1, łączącej południową i północną granicę Polski oraz 2 km od drogi DK44 prowadzącej do Krakowa. Specyfika parku pozwala również na elastyczne kształtowanie modułów biurowych i magazynowych.