- Od 2008 roku zbudowaliśmy i skomercjalizowaliśmy trzy parki magazynowo-biurowe na Okęciu o łącznej powierzchni ok. 50 tys. mkw., za każdym razem kładąc nacisk na wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Park IV będzie się wyróżniał wysokim standardem biur połączonych z nowoczesną powierzchnią magazynową. Łączna powierzchnia 18 tys. mkw. będzie podzielona na moduły 100 mkw. biura z bezpośrednio przyległym magazynem 500 mkw. Takie rozwiązanie zapewnia dużą elastyczność przy doborze odpowiedniej powierzchni pod konkretnego najemcę – komentuje nowe inwestycje Jędrek Dużyński, odpowiedzialny za komercjalizację powierzchni Ideal Idea.

 

- Pomysł na SBU w wykonaniu Ideal Idea od blisko ośmiu lat sprawdza się w rejonie Okęcia w Warszawie, a rosnące zapotrzebowanie na małe moduły magazynowe w centrach dużych miast sprawia, że koncepcja i know-how Ideal Idea spotyka się z uznaniem ze strony najemców – dodaje Tomasz Kasperowicz, partner i dyrektor logistyki z agencji Colliers International.

 

W połowie minionego roku deweloper warszawskiego kompleksu – Ideal Idea Formad – sprzedał spółce zależnej BPH TFI drugą fazę kompleksu magazynowego Ideal Idea Park III o powierzchni 10 tys. mkw. Cena transakcji wyniosła 12,5 mln euro.