Centrum logistyczne spółki 7R Logistic zlokalizowane jest w Kokotowie niedaleko Krakowa. Nowoczesny obiekt magazynowy liczy 13,2 tys. mkw. powierzchni całkowitej, z czego 12,5 tys. mkw. przeznaczone jest na cele magazynowe. Pozostała powierzchnia będzie pełnić funkcje socjalno-biurowe. Wielkim atutem nieruchomości jest sąsiedztwo autostrady A4 oraz nowego węzła południowo- wschodniej części obwodnicy krakowskiej, co na pewno przyciągnie najemców z branży logistycznej, handlowej i przemysłowej.

 

Inwestor na realizację projektu otrzymał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na wdrożenie innowacyjnej technologii STAR dla usługi autoidentyfikacji towarów. Pozwala ona na szybkie odszukiwanie towarów na półkach i tym samym sprawne zarządzanie magazynem. 

 

Poza inwestycją w Kokotowie firma Dekpol wybudowała dla  7R Logistic centrum logistyczno-biurowe w Sosnowcu o łącznej powierzchnia 10,6 tys. mkw. oraz centrum magazynowo-logistyczne w Gdańsku Kowalach posiadające 20 tys. mkw. powierzchni użytkowej.