Firma wynajęła 3250 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej, z czego ponad 360 m kw. zaaranżowano na potrzeby biurowe i socjalne. Nowa lokalizacja zapewnia Exact Systems optymalne warunki do dalszego rozwoju.

 

Kluczowe atuty nowej siedziby:

 

Przestronna i nowoczesna powierzchnia: 3250 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej, w tym 360 m kw. przestrzeni biurowo-socjalnej, zapewnia komfortowe warunki pracy dla rosnącego zespołu Exact Systems. Funkcjonalna aranżacja: Wydzielone strefy magazynowe dedykowane poszczególnym klientom firmy oraz zwiększony współczynnik doświetlenia powierzchni magazynowej do 12,5% gwarantują wysoką wydajność i efektywność operacyjną. Dogodna lokalizacja: Park magazynowy Hillwood Częstochowa – Miasto usytuowany jest w zachodniej części miasta, bezpośrednio przy drodze krajowej 91, zapewniając łatwy dostęp do kluczowych szlaków komunikacyjnych. Ekologiczne rozwiązania: Obiekt wyposażony jest w instalację fotowoltaiczną oraz ładowarki do samochodów elektrycznych, a sam kompleks uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Możliwość rozbudowy: Dostęp do blisko 28 000 m kw. powierzchni z opcją rozbudowy o kolejne 18 800 m kw. stwarza perspektywy dalszego rozwoju firmy.

 

Dokładne dopasowanie do specyficznych potrzeb:

 

"Dynamiczny rozwój naszego biznesu wiąże się z rosnącą liczbą pracowników i potrzebą większej, bardziej nowoczesnej powierzchni. Lokalizacja w Hillwood Częstochowa – Miasto spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Nowoczesna powierzchnia magazynowa i świetna lokalizacja to idealne warunki do dalszego wzrostu. Obecnie trwają prace adaptacyjne dostosowujące przestrzeń do naszych specyficznych potrzeb. Przeprowadzka umożliwi nam stworzenie ponad 60 nowoczesnych stanowisk kontroli jakości i zapewni komfortowe warunki pracy dla ponad 90 pracowników." - komentuje Lesław Walaszczyk, Wiceprezes Exact Systems.

 

Satysfakcjonująca współpraca:

 

"Współpraca z firmą Exact Systems to dla nas duże wyróżnienie i potwierdzenie, że dostarczamy na rynek powierzchnię magazynową spełniającą najwyższe wymagania klientów. Szczególną zaletą tej inwestycji jest jej lokalizacja w zachodniej części miasta, bezpośrednio przy drodze krajowej 91. Istotną kwestią była również możliwość szybkiego dostarczenia powierzchni dostosowanej do specyficznych potrzeb klienta." - mówi Katarzyna Żbikowska, Business Development Director w Hillwood.

 

Hillwood Częstochowa – Miasto:

 

Kompleks magazynowy Hillwood Częstochowa – Miasto to nowoczesne centrum logistyczne składające się z dwóch hal o łącznej planowanej powierzchni niemal 62 000 m kw. Obiekt usytuowany jest w Częstochowie, w pobliżu kluczowych szlaków komunikacyjnych, zapewniając dogodny dostęp do autostrady A1 i drogi krajowej 91.

Park magazynowy wyróżnia się dbałością o zrównoważony rozwój. Wyposażony jest w instalację fotowoltaiczną oraz punkty ładowania samochodów elektrycznych, a sam kompleks uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Hillwood Częstochowa – Miasto oferuje łącznie blisko 28 000 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej z możliwością rozbudowy o kolejne 18 800 m kw., zapewniając optymalne warunki do prowadzenia działalności dla firm z różnych branż.