Grójecka Offices, 8-kondygnacyjny budynek biurowy klasy A powstaje przy ulicy Grójeckiej 206/208 na warszawskiej Ochocie. Grójecka Offices to projekt stworzony z myślą o firmach poszukujących najwyższej jakości powierzchni biurowych niezbędnych do efektywnego wykonywania ich pracy i w dobrej lokalizacji, a będących w korzystnej cenie. W powstającej znajdzie się 7 400 mkw. nowoczesnych biur oraz oraz powierzchni usługowej i handlowej (łącznie 584 mkw.) zlokalizowanej na parterze nowego budynku.

 

Lokalizacja budynku Grójecka Offices na warszawskiej Ochocie zapewnia sprawną komunikację z centrum Warszawy i innymi dzielnicami miasta. Biurowiec Grójecka Offices usytuowany jest tuż obok ulicy Grójeckiej, jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, co zapewnia najemcom możliwość korzystnej ekspozycji – wylicza Monika Rogucka, Leasing Manager w firmie OKRE Development, która jest deweloperem projektu. W bezpośredniej bliskości budynku znajdują się przystanki trzech linii tramwajowych (7,9,15), autobusowych (154, 208, 414) oraz stacja kolejowa Warszawa Rakowiec. W podziemnym garażu znajdą się 134 miejsca parkingowe. Na terenie inwestycji powstaną także 64 zadaszone stojaki na rowery. Do dyspozycji osób dojeżdżających do pracy rowerami oddane zostaną prysznice i szafki.

 

Budynek powstaje w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co potwierdzone będzie w systemie certyfikacji BREEAM. Projekt budynku przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates, generalnym wykonawcą projektu jest natomiast firma KARMAR S.A.

 

OKRE Development jest podmiotem, którego właścicielami są trzy grupy działające na rynku nieruchomości, wywodzące się z Belgii: Koramic Real Estate NV, Otreco NV oraz Futurn NV. Firma działa we wszystkich sektorach polskiego rynku nieruchomości: biurowym, magazynowym, handlowym i mieszkaniowym. Firma działa w Polsce już od 1994 roku i posiada bogate portfolio zrealizowanych projektów, w którym znajdują się między innymi: Jerozolimskie Business Park w Warszawie, Winogrady Business Center w Poznaniu, Galeria Indomo w Lubinie, apartamentowiec Park Residence w Warszawie, pierwszy i drugi etap osiedla Na Skraju Lasu w Poznaniu czy też warszawski biurowiec klasy A – GreenWings.