Długoterminowa Współpraca

H-Logistyka od lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej wydawnictw. Prezeska firmy, Anka Czarniecka-Oleś, podkreśla znaczenie starannego przygotowania przesyłek oraz ich szczegółowego zabezpieczenia, co pozwala dostarczać produkty do czytelników w nienaruszonym stanie. "Kluczowa, poza zaangażowanym zespołem, jest dla nas odpowiednia przestrzeń magazynowo-logistyczna, pozwalająca płynnie prowadzić procesy i obsługę przesyłek. Ponadto, dzięki swojej lokalizacji i dostępnej infrastrukturze Segro Logistics Park Gliwice umożliwia nam błyskawiczne realizowanie zamówień" – zaznacza Czarniecka-Oleś.

Korzyści z Lokalizacji

Segro Logistics Park Gliwice jest strategicznie zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostradowego A4 i A1 oraz drogi krajowej nr 88. To umożliwia szybki i efektywny transport towarów. Park logistyczny wspiera także proekologiczne rozwiązania, co jest zgodne z wartościami H-Logistyki. Firma wykorzystuje wyłącznie zieloną energię, a w gliwickim kompleksie dostępne są stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz oświetlenie LED sterowane systemem DALI.

Odpowiedzialność Społeczna i Ekologiczna

Segro Logistics Park Gliwice realizuje projekty w ramach programu Odpowiedzialne Segro, który opiera się na trzech filarach: wspieraniu niskoemisyjnego rozwoju, inwestowaniu w lokalne społeczności i środowisko naturalne oraz rozwijaniu talentów. Te działania wpisują się w filozofię H-Logistyki, która dąży do zrównoważonego rozwoju i minimalizacji wpływu na środowisko.

Przyszłość H-Logistyki

Przedłużenie umowy najmu przez H-Logistykę potwierdza stabilność i rozwój firmy na przestrzeni ostatnich lat. Wysokie standardy obsługi oraz nowoczesne rozwiązania logistyczne gwarantują, że firma pozostanie liderem na rynku usług logistycznych dla branży wydawniczej.