Nowy magazyn Ideal Idea w City Park Wrocław:

Powierzchnia: 15 000 mkw. Liczba modułów: 16 Dostosowanie: możliwość dostosowania modułów do indywidualnych potrzeb klienta Standardy: wysokie standardy ekologiczne i innowacyjne, zgodne z certyfikatem BREEAM Biura: każdy moduł będzie posiadać nowoczesną przestrzeń biurową Lokalizacja: strategiczna lokalizacja – blisko lotniska, w pobliżu autostrad A4 i A8 Zakończenie budowy: I kwartał 2025 roku

Elastyczność i nowoczesne rozwiązania dla najemców:

Nowy magazyn Ideal Idea będzie oferował 16 modułów magazynowych z biurami o powierzchni od 570 do 1140 mkw.exclamation Taka elastyczność pozwoli na dopasowanie przestrzeni do różnych potrzeb i wymagań najemców. Budynek będzie wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne i ekologiczne, co zapewni optymalne warunki do składowania i dystrybucji towarów.

Certyfikat BREEAM – gwarancja ekologii i innowacyjności:

Budynek powstanie w zgodzie z wysokimi standardami ekologicznymi i innowacyjnymi, co potwierdza certyfikat BREEAM. Oznacza to m.in. zastosowanie energooszczędnych rozwiązań, wykorzystanie naturalnych materiałów i ochronę środowiska naturalnego.

Kolejny krok w rozwoju Ideal Idea na rynku wrocławskim:

Nowa inwestycja jest kolejnym krokiem w strategii rozwoju Ideal Idea na rynku wrocławskim. Firma posiada już w aglomeracji wrocławskiej 36 000 mkw.expand_more powierzchni magazynowej, a nowy magazyn w City Park Wrocław pozwoli jej na dalsze zwiększenie potencjału i umocnienie pozycji na tym dynamicznie rozwijającym się rynku.

Ideal Idea – lider rozwiązań logistycznych w Polsce:

Ideal Idea jest jednym z czołowych polskich dostawców rozwiązań logistycznych. Firma oferuje szeroki wachlarz usług, w tym magazynowanie, dystrybucję, cross-docking, konfekcjonowanie i co-packing. Ideal Idea posiada nowoczesną infrastrukturę magazynową o łącznej powierzchni ponad 400 000 mkw. zlokalizowaną w kluczowych regionach Polski.