Complex SAD wspiera firmy zajmujące się importem i eksportem towarów, świadcząc usługi celno-spedycyjne oraz reprezentując klientów przed Urzędem Celnym. Oferuje również magazynowanie towarów oraz ich przeładunek i konfekcjonowanie. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Wsparcie Newmark Polska w rozmowach było dla nas kluczowe i pozwoliło nam wspólnie wynegocjować bardzo dobre warunki – podkreśla Łukasz Borkowski, dyrektor, Complex SAD.

Spedytor zdecydował się na przedłużenie najmu i powiększenie wynajmowanej powierzchni m.in. ze względu na możliwość przejęcia sąsiedniego modułu w ramach budynku.

Wynegocjowaliśmy w imieniu Complex SAD atrakcyjne warunki najmu tuż przed wzrostem stawek – dodaje Michał Rafałowicz, dyrektor regionalny w Newmark Polska.

Pomorskie Centrum Logistyczne w Gdańsku to hale magazynowe klasy A realizowane i zarządzane przez GLP. Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego, około 16 km od Obwodnicy Trójmiasta. Najemcy korzystają tu z rozwiązań technicznych sprzyjającym bezpieczeństwu, oszczędnościom mediów oraz komfortowi pracowników.