Otwarcie nowego zakładu produkcyjnego Janus International w Prologis Park Wrocław III to ważna wiadomość dla branży self-storage w Polsce i Europie. Nowoczesna fabryka będzie produkować wysokiej jakości systemy self-storage, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Fabryka zlokalizowana jest w budynku DC4 na terenie Prologis Park Wrocław III, który oferuje doskonałą lokalizację w pobliżu autostrady A8 i lotniska Wrocław-Strachowice. Dzięki temu produkty firmy Janus International będą mogły być szybko i sprawnie dostarczane do klientów w całej Polsce i Europie.

Budynek został zaprojektowany z myślą o efektywności i zrównoważonym rozwoju. Jest wyposażony w nowoczesne technologie, które pozwalają na zmniejszenie zużycia energii i emisji CO2. Budynek posiada również certyfikat BREEAM, co jest potwierdzeniem jego wysokiego standardu ekologicznego.

Prologis Park Wrocław III to nie tylko nowoczesne magazyny, ale również komfortowe miejsce pracy. Na terenie parku znajdują się liczne udogodnienia dla pracowników, takie jak strefy relaksu, biblioteki BookBox, wiaty rowerowe i punkty ładowania pojazdów elektrycznych. Park oferuje również całodobową ochronę i monitoring.