Podczas przebudowy budynku uwzględniono także: duży plac manewrowy, parking wewnętrzny, myjnię, cztery stacje ładowania pojazdów o mocy 22kw oraz nowoczesne systemy odpowiadające za komfort cieplny wewnątrz (wentylacja, klimatyzacja, kurtyny powietrzne przy bramach). Zaprojektowano również strefy wypoczynkowe dla klientów serwisu oraz trzy poziomy przestrzeni biurowej i konferencyjnej. Nowa siedziba Inchcape Motor Polska położona jest 10 minut od lotniska Chopina.

 

Nowa siedziba Inchcape Motor Polska położona jest 10 minut od lotniska Chopina

 

- Obecnie, często jedyną szansą na rozwój potencjału firmy w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie zabudowa nie pozwala już na nowe inwestycje, jest modernizacja i adaptacja istniejącej przestrzeni. Takie zadania wymagają szczególnej kreatywności i niekonwencjonalnego podejścia podczas ich projektowania i tworzenia funkcjonalności. Obiekt dla Inchcape Motor Polska w Warszawie jest doskonałym przykładem tego, jak wykorzystujemy to podejście do tworzenia wartości dla klientów - komentuje Bartosz Mierzwiak, Managing Director, CEE & Northern Europe w Logicor.

- Nasza firma jest w fazie intensywnego rozwoju, stąd potrzeba nowej przestrzeni, dostosowanej do profilu świadczonych usług - dodaje Witold Wcisło, prezes zarządu Inchcape Polska.