Nieruchomość należąca do MAN BUS oferuje 30,970 mkw. powierzchni użytkowej. Obiekt znajduje się w bliskiej odległości od drogi ekspresowej S11, która łączy się bezpośrednio z autostradą A2. Taka lokalizacja przy jednej z głównych dróg w kraju sprawia, że nieruchomość jest doskonale skomunikowana z całą Polską.

 

„Dotychczas fabryka była wykorzystywana do produkcji i montażu nowoczesnych autobusów. Dział Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych firmy CBRE poszukuje nowego właściciela obiektu, który doceni nie tylko lokalizację fabryki, lecz również wykorzysta istniejącą infrastrukturę budynku oraz możliwość potencjalnej ekspansji, która jest oferowana w obrębie nieruchomości.” – powiedział Michał Żelazek, Starszy Negocjator w dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych, CBRE „Obecny właściciel, lokalne władze jak i CBRE liczą na pozyskanie inwestora, który stworzy nowe miejsca pracy zarówno dla osób z regionu jak i okolic.” – dodał Michał Żelazek.

 

MAN Truck & Bus w Polsce zajmuje się produkcją samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej od 7,5 do 44 ton, autobusów, autokarów oraz silników wysokoprężnych.