Media Expert jest największą siecią RTV/AGD w Polsce – w jej skład wchodzi ponad 480 sklepów z artykułami elektronicznymi w niemal 390 miastach na terenie całego kraju. Marka jest obecna na rynku od 2002 r. W Logicor Stryków magazynowany będzie mały sprzęt AGD i urządzenia elektroniki użytkowej.

- Sieć Media Expert dynamicznie się rozwija, a konsekwencją tego rozwoju jest konieczność zapewnienia skutecznych rozwiązań logistycznych. Centra magazynowe i dystrybucyjne, skrupulatnie wyselekcjonowane, pozwalają nam optymalizować łańcuchy dostaw do naszych elektromarketów i skracać czas transportu zakupów dokonywanych online. Obecność w Logicor Stryków jest ważnym elementem realizacji naszej strategii – powiedział Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Logicor Stryków to nowoczesne centrum logistyczne, wyposażone w systemy automatyzacji wjazdów Singu SSD. W jego skład wchodzą 3 budynki o powierzchni wynoszącej ponad 107 000 mkw. Jest on zlokalizowany w centralnej Polsce, zaledwie 5 km od skrzyżowania autostrady A1 i A2.

- Miło nam powitać Media Expert w parku logistycznym Logicor Stryków, który ze względu na swoje położenie w samym sercu centralnej Polsce stanowi strategiczną lokalizację dla firm logistycznych, retailowych i e-commerce - powiedziała Anna Mazepa, Senior Asset Manager, Logicor