W tym roku szczególny powód do świętowania będzie mieć cała branża TSL ze względu na jubileuszową dziesiątą edycję Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki - TransLogistica Poland. Targi odbędą się w dniach 7-9 listopada 2023 w EXPO XXI Warszawa, gdzie w 4 halach targowych zgromadzi się ponad 380 wystawców oraz nawet 10 000 uczestników z kraju i zagranicy.

Targi stanowią obowiązkowy punkt programu dla nadawców i właścicieli ładunków, przedsiębiorstw produkcyjnych, sieci handlowych, importerów i eksporterów. Udział w wydarzeniu umożliwi zapoznanie się z najwyższej jakości usługami z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej towarów. Ta wyjątkowa na skalę Polski platforma biznesowa zintegruje wszystkich zawodowo związanych z branżą TSL, zapewniając możliwość nawiązania cennych kontaktów i wymiany wiedzy w jednym miejscu i czasie.

Jubileuszowa edycja z międzynarodowymi możliwościami

Dyrektor targów Paweł Konowałek zwraca uwagę na coraz większe zainteresowanie targami nie tylko krajowych firm, ale także na arenie międzynarodowej: „Ta edycja jest wyjątkowa nie tylko ze względu na okrągły jubileusz, ale również dlatego, że po raz pierwszy wszystkie cztery hale EXPO XXI zostaną w pełni wykorzystane na potrzeby targów. Nasze wydarzenie rośnie z roku na rok, nie tylko pod względem liczby uczestników, ale również zyskuje na międzynarodowym uznaniu i prestiżu. W tej edycji blisko połowa wystawców reprezentowana będzie przez firmy z zagranicznym kapitałem. Serdecznie zapraszam!” Na uwagę zasługuje także fakt, że aż 75% wystawców to firmy powracające z poprzednich edycji. Lista wystawców dostępna jest na stronie targów.

Co w branży piszczy…? Przyjdź na targi i zarejestruj się już teraz!

Trzydniowy maraton wrażeń branżowych przyciąga uwagę osób z branży pragnących odkryć kolejne perspektywy rozwoju dla swoich firm. Poprzednia edycja zgromadziła ponad 9 000 odwiedzających, z których aż 81% poszukiwało nowych kontaktów handlowych, 60% chciało zapoznać się z nowościami rynkowymi, a ponad 30% planowało wziąć udział w merytorycznych konferencjach.

Wszyscy, którzy obracają się w świecie logistyki, transportu i spedycji, mogą liczyć na niezapomniane wrażenia, niesamowitą dawkę wiedzy oraz nowe lukratywne kontrakty. Organizatorzy zachęcają do jak najszybszego dokonania rejestracji na targi, gdyż rejestracja na miejscu może być utrudniona bądź niemożliwa. Rejestracja online możliwa do dnia 6 listopada 2023 poprzez formularz rejestracyjny.

 

Salon Truck&Trailer, konferencje oraz…..niespodzianki Przy tegorocznej edycji targów, swoją odsłonę będzie miała także II edycja Salonu Truck&Trailer - Międzynarodowych Targów Pojazdów Ciężarowych, Eksploatacji i Zarządzania Flotą. To jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie managerowie flot pojazdów mogą znaleźć innowacyjne rozwiązania ułatwiające zarządzanie i utrzymanie floty pojazdów w firmach z zakresu TSL.

 

Tematyka targów dotyczyć będzie aktualnych zagadnień branżowych mi.in. wpływu zamknięcia szlaku transportowego przez Rosję, elektromobilności w branży TSL przez innowacje flotowe oraz zielone rozwiązania dla logistyki i transportu. Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL, jedynego konkursu w Polsce, poświęconego pracodawcom z branży Transport – Spedycja – Logistyka

oraz dostawcom produktów i usług dedykowanych tej branży. Plebiscyt współorganizowany jest przez portal pracujwlogistyce.pl.

Całość wydarzenie uzupełniona będzie atrakcjami i niespodziankami z okazji okrągłej rocznicy istnienia targów.

7-9 listopada 2023, EXPO XXI Warszawa - targi TransLogistica Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń branży TSL!

Rejestracja online: https://rejestracja.translogistica.pl/

Więcej informacji na stronie: www.translogistica.pl