Samsung zajmie ponad 22 000 m2 czyli ponad jedną piątą całkowitej powierzchni biurowej oferowanej w kompleksie (100 000 m2). Jest to konsolidacja funkcji badawczo-rozwojowych Samsung z trzech lokalizacji w Warszawie. Najemca zlokalizuje swoje biura w budynku wieżowym A – jednym z trzech wchodzących w skład Warsaw Spire.

 

Umowa najmu podpisana została w kwietniu 2015 roku. Najemcę reprezentowała firma JLL, która aktualnie jest także wyłącznym agentem odpowiadającym za komercjalizację Warsaw Spire.

 

Konkurs CIJ Awards od 14 lat organizowany jest w Polsce przez magazyn Construction & Investment Journal. W skład konkursowego jury wchodzą specjaliści w dziedzinie nieruchomości i budownictwa. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas gali 5 listopada 2015 r. w Hotelu Intercontinental w Warszawie. O prestiżowe nagrody CIJ walczą również projekty i deweloperzy w Czechach, Słowacji, Rumunii oraz na Węgrzech.

 

Ghelamco Poland to lider rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i pionier w dziedzinie zrównoważonego budownictwa i kreowania przestrzeni publicznej. Dokonania Ghelamco zostały wyróżnione szeregiem nagród, m.in. siedmiokrotnym tytułem Dewelopera roku w Polsce.

 

źródło: informacja prasowa Ghelamco