Firma MDH zajmuje się produkcją i sprzedażą zaopatrzenia ortotycznego dla osób z dysfunkcjami ruchu, a Vesbo to dystrybutor instalacji sanitarnych i filtrów do wody. W procesie najmu MDH wspierała firma doradcza Axi Immo.

Firma MDH zajmie w obiekcie zarówno przestrzenie produkcyjno-magazynowe, jak i biurowe o łącznej powierzchni około 10 tys. mkw. Vesbo zajmie z kolei prawie 5 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz biurowej. Najemca rozpocznie realizację operacji logistycznych w parku w październiku tego roku.

7R Park Łódź West II to kompleks magazynowy dwóch obiektów, znajdujących się przy ul. Maratońskiej 96 w Łodzi. Pierwszy budynek o całkowitej powierzchni najmu 18 tys. mkw. zostanie oddany do użytku w tym miesiącu. Park powstaje na terenach poprzemysłowych. Firma 7R podjęła się inwestycji typu brownfield i przed przystąpieniem do prac deweloperskich zrealizowała najpierw rozbiórkę starej estakady kolejowej, demontażu nasypu kolejowego i istniejących wcześniej zabudowań. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Commercecon. 7R Park Łódź West II to dwa obiekty magazynowe o łącznej powierzchni około 52 tys. mkw. Wszystkie budynki, wchodzące w skład kompleksu, objęte są certyfikacją BREEAM.