Elsteel zajmie w CTParku Opole ponad 5,5 tys. mkw. powierzchni produkcyjnej oraz biurowej. Nowo wybudowany obiekt, którego całkowita powierzchnia najmu wynosi 18 450 mkw., jest częścią większego kompleksu przemysłowo-logistycznego. W dwóch wcześniej oddanych do użytku budynkach (32,7 tys. mkw. i 6 tys. mkw.) swoje operacje prowadzą już między innymi Raben, UFI Filters czy International Automotive Components (IAC). Cały park, po zakończeniu ostatniego etapu, liczyć będzie docelowo ponad 80 tys. mkw. powierzchni najmu.

Inwestycja w Opolu zapewnia między innymi hale produkcyjne o wysokości 10,5 m i magazyny o wysokości 12 m. Celem dewelopera jest minimalizacja wpływu na środowisko, a także wsparcie klientów w realizacji założeń ESG – stąd też wszystkie budynki z portfela CTP poddawane są certyfikacji w systemie BREEAM.

CTPark Opole położony jest w obszarze Opolskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, pomiędzy Katowicami i Wrocławiem. Posiada bezpośredni dostęp do północnej obwodnicy łączącej Opole z autostradą A4. CTP przygotowuje się obecnie do realizacji ostatniego etapu projektu – budynku o powierzchni prawie 25 tys. mkw.