Kamila Pruk posiada ponad trzynastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Przez ostatnich dziewięć lat związana była z Prologis, gdzie na stanowisku Capital Deployment&Leasing Senior Managera zajmowała się portfelem prawie 500 000 mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej w regionie warszawskim, centralnej części kraju, a także Gdańska. Odpowiadała za relacje biznesowe i negocjowała transakcje dotyczące projektów BTS i umów najmu w ramach zarządzanego partfela. Od stycznia tego roku objęła w 7R rolę Development Director dla Warszawy i Polski Centralnej. Kamila przejęła obowiązki z zakresu kontaktów z inwestorami, prowadzenia projektów deweloperskich, zarządzania nimi oraz współpracy z działem najmu.

Dziś szybciej niż kiedykolwiek deweloperzy muszą dostosowywać się do wyzwań wynikających z dynamicznych zmian w łańcuchach dostaw. W 7R stawiamy na ciągłe doskonalenie dostarczanej przez nas powierzchni oraz na mocne kompetencje naszego zespołu. Dlatego w związku ze wzrostem ilości naszych inwestycji, utrzymaniem najwyżej jakości realizacji oraz ekspansji 7R na kolejne rynki, pozyskaliśmy trzy wysokiej klasy specjalistki. To osoby z dużym doświadczeniem w branży nieruchomości i doskonałą znajomością regionów, w których działają. Wzmacniamy 7R o samodzielne profesjonalistki, kompetentne i gotowe, aby rozwijać naszą ofertę parków logistycznych oraz magazynów ostatniej mili 7R City Flex, której dopełnieniem są projekty BTS,

mówi Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu, Head of Development w 7R.

Mocne wsparcie najmu

Do departamentu najmu powierzchni w 7R dołączają dwie doświadczone specjalistki. Magdalena Kostjan przez ponad siedem ostatnich lat pracowała dla Prologis, gdzie zajmowała stanowisko Senior Manager i była odpowiedzialna za obszar Capital Deployment & Leasing. Zarządzała portfelem prawie 600 000 mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej na terenie Wrocławia. Budowała także nowe relacje biznesowe oraz negocjowała transakcje dotyczące projektów BTS i umów najmu. W 7R od stycznia 2021 r. jako Leasing Director odpowiada za rozwój biznesu dewelopera na zachodzie kraju od autostrady A2, przez Poznań, okolice Bolesławca, Legnicy i Wrocławia.

Z kolei Danuta Dzierżak ma ponad 12 lat doświadczenia w sektorze nieruchomości przemysłowych. Przez osiem ostatnich lat pracowała dla AXI IMMO, gdzie odpowiadała za doradztwo w zakresie wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych dla kluczowych klientów firmy. W 7R, od grudnia 2020 r., jest zatrudniona w roli Leasing Managera i zajmuje się komercjalizacją powierzchni parków logistycznych oraz magazynów miejskich 7R City Flex na Pomorzu i w Kujawsko-Pomorskiem.

W 7R w drugiej połowie 2020 roku podpisaliśmy umowy na ponad 320 000 mkw. i uplasowaliśmy się na drugim miejscu w kraju pod względem wynajętej powierzchni brutto, z 100% nowych umów najmu. Zapotrzebowanie na wysokiej klasy obiekty magazynowe, zaopatrzone w nowoczesne technologie oraz proekologiczne rozwiązania, tak istotne dla naszych klientów, nie słabnie. Posiadamy doświadczenie w dostarczaniu powierzchni specjalistycznej na potrzeby e-commerce czy magazynów wysokiego składowania typu high bay. Wysoki popyt na projekty magazynowe sprawia, że nasz zespół rośnie w siłę, aby sprostać wyzwaniom kolejnych lat wzrostu sektora i realizować plany rozwoju 7R, 

podsumowuje Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R.