Powierzchnia magazynowa wynajęta przez OEX Fulfilio zostanie zaaranżowana na przestrzeń logistyczną (do składowania, pakowania i wysyłek do klientów B2B i B2C) dla sektora e-commerce oraz kompleksowego zarządzania materiałami POS. W nowo wynajętym obiekcie najemca planuje również ulokować swoją siedzibę. 


Park produkcyjno-przemysłowy Good Point V to kompleks czterech budynków o łącznej powierzchni najmu 45 000 mkw.


Kompleks został zaprojektowany z uwzględnieniem zasad ESG i spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Deweloper przygotowuje również Zielony Standard dla Budynków Magazynowych, który uzupełni jego strategię ESG. Na terenie Good Point V znajdują się rozległe tereny zielone, co jest rzadkością w przypadku parków produkcyjnych i przemysłowych. Dodatkowo na terenie kompleksu znajdują się dwa stawy glinianki, które dodatkowo uatrakcyjniają cały teren. Na terenie Good Point V deweloper planuje zaaranżować strefę rekreacyjną dla pracowników magazynów. Projekt deweloperski Good Point V został zaprojektowany zgodnie ze standardami zrównoważonego rozwoju i zasadami zielonego budownictwa i będzie certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent.


"Good Point V to kolejny projekt deweloperski realizowany przez Real Management S.A., który już na etapie przygotowań cieszy się dużym zainteresowaniem najemców", powiedziała Anna Borowski, Leasing Manager w Real Management S.A. "Ponad 80% powierzchni zostało już wynajęte, mimo że rozpoczęcie budowy kompleksu planowane jest dopiero na koniec 2023 roku. Szacujemy, że cały projekt będzie gotowy na przyjęcie najemców w czwartym kwartale 2024 roku".


Park będzie zlokalizowany w Łubnej, która jest dobrze skomunikowana z Warszawą (przez ul. Puławską) ze względu na bliskość drogi krajowej nr 79 i węzła w Górze Kalwarii.
 

źródło:property-forum.eu