Regesta, która powstała ponad 28 lat temu, oferuje zintegrowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, międzynarodowego i krajowego transportu drogowego oraz transportu morskiego. Firma przedłużyła umowę najmu powierzchni magazynowej i biurowej w Parku Tychy DC1 na kolejne pięć lat, aby umożliwić sobie ekspansję. Łączna powierzchnia nieruchomości Regesty na Pomorzu wynosi ponad 100 000 metrów kwadratowych.

"Regesta wciąż rośnie w siłę, również na Śląsku. Magazyn w Bieruniu jest dla nas bardzo ważny ze względu na bliskość naszych kluczowych klientów z branży motoryzacyjnej z Tychów i Gliwic. Jesteśmy zadowoleni z pomyślnego wyniku renegocjacji z Whitestar i naszej wieloletniej współpracy", mówi Marcin Szostak, Dyrektor Logistyki Regesta.

"Do przedłużenia umowy najmu skłoniły firmę Regesta nie tylko jej własne potrzeby wynikające z planów rozwoju, ale także fakt, że obecna lokalizacja ułatwia dojazd do pracy. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim ponownie obdarzyła zespół Newmark Polska. Cieszymy się, że możemy pomóc naszemu klientowi w ekspansji, zapewniając mu optymalne warunki rozwoju" - mówi Janusz Dudek, Starszy Doradca w Newmark Polska.

"Przedłużenie umowy najmu przez Regesta S.A. umocniło naszą współpracę biznesową. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasi najemcy decydują się na dalszy rozwój swojej działalności w naszym obiekcie i doceniają jego strategiczną lokalizację, wysoką jakość oraz nasze codzienne działania w roli zarządcy nieruchomości i wynajmu kompleksu", mówi Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing, White Star Real Estate.

Park Tychy DC1 na Górnym Śląsku to centrum dystrybucyjne (magazyn klasy A) z dostępem do głównych regionalnych szlaków komunikacyjnych. Dla RCSN i White Star Real Estate park przemysłowy jest zarządzany przez czeskiego zarządcę nieruchomości REICO investin spolenost eské spoitelny, a.s.