"Motto Rohlig Suus Logistics brzmi: "O krok do przodu". Te słowa łączą nas, ponieważ Prologis kieruje się podobnym hasłem: "Ahead of what's next". Nasze wspólne skupienie na przyszłości i wyprzedzaniu trendów w naszych branżach łączyło nas przez wiele lat w efektywnym partnerstwie. Teraz zaowocowało to nową umową na powierzchnię firmy w Piotrkowie - mówi Piotr Lenczewski, Leasing & Customer Experience Manager w Prologis.

Prologis Park Piotrków zapewnia dostęp do kluczowych szlaków komunikacyjnych: autostrady A1 północ-południe i A2 zachód-wschód oraz drogi ekspresowej S8. Znaczenie tej lokalizacji będzie rosło wraz z planowaną budową drogi ekspresowej S74, nowego odcinka trasy S12 Łódź Południe - Kozenin, która jest już w trakcie realizacji.

"Mamy niezachwiane zobowiązanie do świadczenia kompleksowych usług logistycznych na najwyższym poziomie. Nasze know-how budujemy od dziesięcioleci, ale nie byłoby to możliwe bez współpracy z zaufanymi partnerami. Zdecydowaliśmy się na pozostanie z Prologis ze względu na wysoką jakość zarządzania obiektem oraz lokalizację magazynu w centrum Polski" - powiedział Sylwester Wzorek, Senior Facility Manager w Rohlig Suus Logistics.

"Przedłużenie umowy w istniejącym parku logistycznym to zazwyczaj sytuacja korzystna dla obu stron biorących udział w transakcji. Najemca pozostaje w znanej lokalizacji i zachowuje dotychczasowy personel, natomiast wynajmujący może mieć pewność, że klient jest zadowolony ze świadczonych usług oraz że jest zadowolony z oferty i profesjonalizmu wynajmującego" - mówi Hubert Wojtera, z agencji Axi Immo.

Źródło:property-forum.eu