Diamond Business Park Stryków należy do portfolio projektów White Star Real Estate.

Pyroll jest skandynawskim przetwórcą papieru oraz tektury, który w ramach swojej działalności wykorzystuje zaawansowane techniczne procesy. Przedsiębiorstwo obsługuje klientów z wielu europejskich krajów – w tym Finlandii, Holandii, Polski oraz Niemiec.

- Rozmowy z właścicielem Diamond Business Park Stryków toczyły się przez ostatnie miesiące 2020 roku. Podczas nich rozważaliśmy różne scenariusze dalszego rozwoju naszej działalności w Polsce. Finalnie decyzja o przedłużeniu umowy najmu powierzchni magazynowej na terenie Diamond Business Park była podyktowana bardzo dobrym standardem powierzchni oraz korzystnymi warunkami, które wspólnie wypracowaliśmy podczas procesu negocjacji – komentuje Mariusz Buś, General Manager, Pyroll sp. z o.o. 

- Profesjonalizm oraz doświadczenie zespołu White Star Real Estate przyniosły pozytywną decyzję najemcy o przedłużeniu umowy na kolejne lata w Business Park Stryków. Mamy nadzieję, że oferowana przestrzeń będzie sprzyjała dalszemu rozwojowi Pyroll w Europie - komentuje Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing, White Star Real Estate.

- Obustronne zaangażowanie w rozmowy oraz elastyczność w dostarczeniu odpowiedniego rozwiązania dla najemcy z sukcesem przełożyły się na dalszą wieloletnią współpracę z Pyroll. Wierzymy, że wybór najmu powierzchni w Diamond Business Park Stryków będzie zadowalającym rozwiązaniem dla najemcy przez najbliższe lata – dodaje Bartosz Szewczyk, Managing Partner w White Star Real Estate.