Barsan Global Logistics jest operatorem logistycznym, z magazynami w całej Europie o łącznej powierzchni 230 000 mkw. Firma jest obecna w 13 krajach Europy i posiada obecnie 21 własnych magazynów. Specjalizuje się w zintegrowanych rozwiązaniach logistycznych obejmujących transport drogowy, morski i powietrzny oraz usługi magazynowe. Firma poszukiwała wysokiej jakości magazynu w okolicach Pabianic w związku z rozwojem swojej działalności w Polsce. W ramach transakcji, operator wynajął ponad 8 000 mkw. powierzchni magazynowej i blisko 400 mkw. przestrzeni biurowej w Pabianicach.

— Praca przy projekcie wymagała natychmiastowych działań. Firmie Barsan zależało na jak najszybszym rozpoczęciu działalności w wybranej lokalizacji. Profesjonalizm i zaangażowanie stron, doprowadziły do uruchomienia operacji w niespełna miesiąc. To rekordowe tempo prac potwierdza potencjał, jaki niesie nowoczesna logistyka — powiedział Maciej Cieliczko, dyrektor w dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych Colliers International.   

Goodman Łódź Logistics Centre obejmuje łącznie ponad 26 000 mkw. powierzchni wysokiej jakości, która może być dostosowana do magazynowania, dystrybucji lub lekkiej produkcji. Nowoczesne centrum logistyczne znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu zachodniej obwodnicy S14 (300 m), drogi ekspresowej S8 (8,5 km) i autostrady A1 (10 km).

— Cieszymy się, że do grona naszych klientów dołączyła firma Barsan. Polska centralna jest obecnie jednym z najatrakcyjniejszych rynków magazynowych w naszym kraju. Składa się na to m.in. dogodna lokalizacja na styku dwóch autostrad i rozwijająca się sieć tras szybkiego ruchu. Nasze centrum logistyczne położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S14. Umożliwi sprawny transport towarów do rynków docelowych, co w branży logistycznej ma kluczowe znaczenie. Nieruchomości firmy Goodman to także gwarancja najwyższej jakości powierzchni magazynowej. Wynajęcie obiektu w Pabianicach w całości w krótkim czasie potwierdza atrakcyjność naszej oferty — mówi Maciej Madejak, dyrektor ds. rozwoju Biznesu firmy Goodman w Polsce.

 

Source: propertynews.pl