Zadbano (wcześniej DTS) zapewnia obsługę dostaw produktów wraz z serwisem wniesienia, instalacji, podłączenia czy montażu. Dostarcza do klientów urządzenia AGD i RTV, meble, sprzęt sportowy i inne gabarytowe produkty. Przedsiębiorstwo każdego roku realizuje ponad milion zleceń i pracuje dla ponad 450 marek o ogólnopolskim zasięgu. Dzięki sieci 16 oddziałów na terenie całego kraju firma świadczy też usługi magazynowe.

Fortress Logistic Park Bydgoszcz to centrum magazynowo-logistyczne w centralnej części kraju, w pobliżu autostrady A1, w sąsiedztwie drogi ekspresowej S10 i w odległości około 15 km od centrum Bydgoszczy. Właścicielem obiektu jest fundusz Fortress REIT. Zadbano zajmie nową powierzchnię w ramach dotychczasowego parku, co umożliwi jej zwiększenie efektywności.

Firma Zadbano powiększyła swój bydgoski oddział do około 2 tys. mkw. Decyzja była podyktowana rozwojem spółki, wewnętrznymi analizami oraz zwiększonymi wolumenami towarów na jednostce – komentuje Jakub Dudkiewicz, starszy doradca w firmie Cresa Polska.

Fortress REIT to właściciel i deweloper powierzchni logistycznych w Południowej Afryce. Należy do niego także szereg projektów handlowych. Jest największym udziałowcem NEPI Rockcastle, który jest aktywny w projektach handlowych w Środkowej i Wschodniej Europie. Fortress niedawno wszedł na polski rynek logistyczny (zakup dwóch pierwszych parków logistycznych), a także na rynek rumuński (gdzie dokonał swojej pierwszej transakcji – Eli Park 1).