CHCESZ WYNAJĄĆ MAGAZYN?

34
Wyniki
4 kiválasztva
- m2
- €/m2

Nie masz czasu na długie poszukiwanie magazynu?

Polecany magazyn

Goodman Łódż Logistics Centre oferuje 8 600 m2 powierzchni magazynowej gotowej do natychmiastowego wynajęcia. Budynki magazynowe będą dostosowane do indywidualnych potrzeb najemcy...

Zapytaj eksperta

Zapisz się do naszego Newslettera!

Magazyny info

magazynyinfo.pl

ALEXANDRU CRISTEA

Napisz do mnie

Office Market News

www.europaproperty.com

CRAIG SMITH

Napisz do mnie

Kontynuacja wzrostu europejskiej logistyki w 2019 roku

W związku z silnym popytem ze strony najemców, historycznie niskim poziomem pustostanów oraz długo oczekiwanym wzrostem stawek czynszu, rok 2018 był kolejnym rokiem ekspansji europejskiego rynku nieruchomości logistycznych. Choć na początku 2019 roku wzrosły obawy dotyczące niestabilności rynków kapitałowych oraz potencjalnego wpływu Brexitu i napięć handlowych między USA a Chinami na światowe PKB, spodziewana jest kontynuacja dynamicznego wzrostu z 2018 roku.

Więcej »

Rynek magazynowy na stabilnej ścieżce wzrostu. Magazyny hitem rynku inwestycyjnego.

Rok 2018 w sektorze magazynowym w Polsce stał pod znakiem dobrej koniunktury z wysokim popytem i podażą, jak podaje AXI IMMO w najnowszej publikacji „Raport – rynek magazynowy w 2018 r. i prognozy na 2019 r.”. Zapotrzebowanie ze strony najemców wyniosło 4,01 mln mkw., z czego 72% stanowiły nowe umowy najmu i ekspansje. Deweloperzy zrealizowali ponad 2,2 mln mkw. nowej powierzchni magazynowo-produkcyjnej, tylko o 8% mniej niż w 2017 r. W budowie na koniec roku była imponująca liczba 1,9 mln metrów kwadratowych. To oo 37% więcej w porównaniu z analogicznym okresem w roku 2017. Pomimo wysokiej liczby nowych inwestycji współczynnik pustostanów przez cały rok utrzymywał się na niskim poziomie, a na koniec grudnia 2018 wyniósł zaledwie 4,5% – wynika z raportu AXI IMMO.

Więcej »

Województwo wsparło inwestycje w centra logistyczne

Zarząd województwa podlaskiego rozstrzygnął konkurs, w którym można było starać się o środki na budowę lub rozbudowę centrów logistycznych. Dofinansowano cztery projekty.

Więcej »

Firmy związane z rynkiem magazynowym

Baza wiedzy na temat rynku magazynowego

Co powinieneś wiedzieć zanim wybierzesz magazyn

Magazyny kategorii D

Pomieszczenia nie specjalnie przeznaczone do przechowywania. Mogą być piwnice, garaże i inne odrębne nie ogrzewane budynki. Takie magazyny to zwykle domy, które nie wymagają szczegółowego przechowywania, twardy wobec wpływów zewnętrznych, na przykład materiałów łatwopalnych. Takie magazyny nie są remontowane, ale używane w stanie, w jakim znajdują się już, ponieważ koszty modernizacji mogą być wyższe niż w przypadku budowy nowego magazynu. Nie oferują ochrony. - Obiekty podziemne czy "obrony cywilnej" , nieogrzewane pomieszczenia przemysłowe lub hangary - Parking i miejsca dla ciężkich pojazdów (opcjonalne) - Alarmowe oraz automatyczne systemy gaśnicze (opcjonalne) - System wentylacyjny (opcja) - Telekomunikacja (opcjonalnie) - Ogrodzony, strzeżony (opcjonalnie)

Więcej »

Gdzie się logują firmy?

Poprzez moduł logowania w prawym górnym rogu portalu.

Więcej »

Dlaczego tylko niektóre magazyny mają swoje zakładki?

Widoczność w takiej formie na portalu to rodzaj reklamy, za którą obowiązuje miesięczna opłata. Stąd tylko obiekty za które uiszczono powyższą opłatę są wyróżnione w ten sposób i korzystają z przywileju lepszego wyeksponowania (co niewątpliwie oznacza efektywniejsze i szybsze znalezienie najemcy).

Więcej »

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW