Kamil Kowa  ma 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Jako Członek Zarządu i Dyrektor Działu Wycen i Finansów Korporacyjnych w Savills Polska, wprowadził kilka rozwiązań technologicznych, które znacząco usprawniły proces wyceny nieruchomości i pomogły Savills stać się jednym z wiodących rzeczoznawców majątkowych w kraju. Stworzył również linię usług Operacyjnych Rynków Kapitałowych w Polsce, która jest obecnie jednym z liderów rynku PRS (budownictwo na wynajem), PBSA (domy studenckie) i Senior Living w kraju. 

Przed dołączeniem do Savills w 2015 roku, Kamil spędził ponad dziesięć lat w EY prowadząc liczne projekty doradcze w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) oraz licencjonowanym i certyfikowanym rzeczoznawcą majątkowym CIS HypZert (MLV).

James Sparrow, dyrektor generalny Savills na Wielką Brytanię i region EMEA, powiedział: "Doświadczenie Kamila w doradztwie i jego udokumentowane doświadczenie w realizacji zleceń zarówno transakcyjnych, jak i nietransakcyjnych przyniesie korzyści naszym klientom w Polsce i pomoże zwiększyć naszą obecność na tym ważnym europejskim rynku".

Stuart Jordan, dyrektor generalny Savills na Europę Środkowo-Wschodnią, powiedział: "Nowa rola Kamila wzmocni naszą obecność w Europie Środkowo-Wschodniej i pozwoli nam na jeszcze ściślejszą współpracę w regionie w celu zwiększenia naszej aktywności transgranicznej i obsługi klientów".

Kamil Kowa, dyrektor zarządzający Savills w Polsce, mówi: "Savills ma silną reputację w Polsce, z 20-letnią historią i ponad 200 wysoko wykwalifikowanymi specjalistami. Z niecierpliwością czekam, aby pomóc naszym klientom w zrównoważonym rozwoju, wykorzystując naszą globalną sieć, znajomość rynku i praktyczne innowacje".

źródło:property-forum.eu