Kto może zarejestrować się na naszym portalu?

Każdy kto ma do czynienia z rynkiem powierzchni magazynowych.

Jakie usługi są dostępne dla szukających powierzchni magazynowych?

Ostatnich 20 wcześniej oglądanych magazynów Lista wyników ostatniego wyszukiwania Wiadomości, wysłany e-maili i skierowany wniosek o ofertach Monitor magazynów dla najemców i wyszukiwarka magazynów Moje ulubione magazyny Porównywarka magazynów

Ostatnio 20 widzianych magazynów

Ta funkcja pozwala na zweryfikowanie 20 ostatnio obejrzanych magazynów i uporządkowanie ich według określonych kryteriów.

Lista wyników ostatniego wyszukiwania

Dzięki tej funkcji można ponownie obejrzeć, sortować lub zawęzić kryteria wyszukiwania jeśli chodzi o listę ostatniego wyszukiwania.

Wiadomości, wysłane e-maile oraz wysłane zapytania ofertowe

Ta funkcja zapisuje wysłane i odebrane przez użytkownika wiadomości tak między nim i portalem, jak również między nim i przedstawicielami magazynów; przechowuje wysłane zapytania ofertowe, jak i otrzymane oferty. Co więcej, gwarantuje użytkownikowi, że zawsze będzie mógł zajrzeć do wszystkich tych wiadomości w późniejszym czasie.

Warehouse-follower dla najemców i poszukujących magazynów

Dzięki tej funkcji można określić, które magazyny interesują użytkownika i chciałby otrzymywać powiadomienia w przypadku zmian jakie zaszły od daty ostatniego wyszukiwania, jeśli chodzi o czynsz, koszty eksploatacyjne, dostępne powierzchnie magazynowe czy minimalną powierzchnię wynajmu.

Kiedy następuje odświeżenie danych przy funkcji ”follow warehouses”?

Gdy jakiekolwiek dane ulegną zmianie.

Moje ulubione magazyny

Funkcja umożliwia wybór i kolekcjonowanie w jednym miejscu ulubionych magazynów oraz wysyłanie zapytań ofertowych do wszystkich wybranych budynków równocześnie lub do każdego z osobna. Ulubione magazyny zapisane zostają na indywidualnym Panelu Administracyjnym, gdzie można do nich wrócić w każdej chwili, korzystając z możliwości dostępnych dzięki tej funkcji.

Czym jest funkcja „Ulubione magazyny”?

„Ulubione magazyny” to lista obiektów oznaczonych przez użytkownika jako ulubione, najciekawsze magazyny na karcie danych. Są one zapisane na osobnej liście oraz wyświetlane na indywidualnym Panelu Administracyjnym, gdzie dzięki danej funkcji można skorzystać z dostępnych opcji, na przykład wysłać zapytania ofertowe do wszystkich równocześnie.

W jaki sposób mogę dodać nowy magazyn do listy moich ulubionych?

Zarejestrowani użytkownicy mogą wybrać i skompletować listę ulubionych magazynów klikając na ikonkę “Ulubione” na karcie danych odpowiedniego magazynu.

Jak usunąć obiekt z listy moich ulubionych magazynów?

Wystarczy wybrać obiekt na liście ulubionych magazynów i kliknąć “Usuń”.

Porównywarka magazynów

Funkcja ta umożliwia szybkie i efektywne porównanie różnorodnych magazynów i ich parametrów.

Jak dodać magazyn do funkcji porównywarki?

Klikając na ikonkę „Porównywarka” widoczną na karcie danych wybranego magazynu.

Jak usunąć magazyn z funkcji porównywarki?

Proszę wybrać dany obiekt z listy porównawczej i kliknąć “Usuń”.

Jak mogę dodać kryteria zawężające wyszukiwanie?

Po rejestracji użytkownik musi się zalogować, by dzięki platformie użytkownika łatwo i szybko zawęzić kryteria wyszukiwania.

Jak mogę zmazać zapisane wcześniej parametry?

Po zalogowaniu wszelkie zapisane dane mogą zostać wymazane z indywidualnej platformy użytkownika: proszę wybrać określony parametr i kliknąć “Usuń”.

Gdzie może się zalogować użytkownik poszukujący magazynu na wynajem?

Poprzez moduł logowania w prawym górnym rogu strony.